اکستنشن مو
زیبایی

اکستنشن مو

رابطه اکستنشن مو با زیبایی

اکستنشن مو یکی از آیتم‌های زیبایی محسوب می‌شود. اکنون می‌توانید به موهای بلندتر و ضخیم‌تر با رنگ دلخواه دسترسی داشته باشید و این آسان‌تر از آن است که فکر می‌کنید.

از پسوندهای کلیپ گرفته تا میکرو لینک، خواه بخواهید چندسانتی‌متر اضافه کنید یا قفل‌های نازک خود را ضخیم کنید، یک روش اصلاح مو وجود دارد که متناسب با نیازهای هر شخص است!

در زیر راهنمای نهایی اکستنشن مو را داریم که در مسیر سفر به موهای جدید و بهبود یافته به متقاضیان کمک می‌کند.

اکستنشن مو فقط برای طول است؟

فناوری اکستنشن مو بسیار طولانی شده است از زمانی که می‌توانستید زنی را که موهای تقلبی (کلاه گیس) دارد تشخیص دهید. اکستنشن‌های مو با کیفیت بالا به زیبایی با موها ترکیب می‌شوند و به یک راه حل برای هر مسئله موی قابل تصور تبدیل شده‌اند.

روش‌های اضافه کردن مو

از جمله روش‌های معمول کشش مو، موارد زیر روش‌های عالی برای اضافه کردن طول، ضخامت و رنگ آمیزی است.

 • گیره
 • نوار چسب
 • میکرو پیوند 
 • پیوند کراتین

یک کاربرد تمام طول، ضخامت و طول دلخواه را می‌دهد، در حالی که اگر فقط به ضخامت نیاز دارید، می‌توانید چند پانل یا پارچه در کناره‌های مو اضافه کنید. اگر می‌خواهید موهای خود را برجسته کنید اما قادر به انجام آن نیستید، افزودن اکستنشن مو راهی مناسب برای آزمایش است. می‌توانید هایلایت‌های peek-a-boo یا حتی یک چاشنی کامل را بدون آسیب رساندن به موهای طبیعی خود با مواد سفید کننده اضافه کنید.

چرا به اکستنشن مو نیاز دارم؟

استفاده از اکستنشن مو فواید زیادی دارد. با این حال، بسیاری از خانم‌ها اگر نتوانند به طور طبیعی موهای خود را به طول یا ضخامت دلخواه رشد دهند، به عنوان راه حل به استفاده از اکستنشن مو روی می‌آورند. مو بخشی از هویت بسیاری از زنان شده است و می‌تواند یک ناامنی بزرگ باشد.

اکستنشن مو فقط برای کسانی نیست که می‌خواهند به صورت شبانه روزی موهای اضافی داشته باشند. اکستنشن راهی سریع برای ایجاد احساس برای عروسی یا مراسم خاص است.

تا زمانی که از یک آرایشگر معتبر و با مراقبت و نگهداری صحیح اقدام به خرید اکستنشن مو با کیفیت بالا می‌کنید، در این کار به موهای خود آسیب نمی‌رسانید.

روش‌های مختلف اصلاح مو چیست؟

یافتن روشی برای اصلاح مو که مناسب باشد می‌تواند چالش برانگیز باشد. جدید با اکستنشن مو به غیر از کلاه گیس و تکه‌های مو، چهار روش اصلی اتصال وجود دارد که می‌توانید انتخاب کنید، از جمله:

 • تار به تار
 • پود
 •  چسب کراتین
 • دوخت مو
 • روش رینگی
 • روش لاینی

اکستنشن تار به تار

Strand by Strand Extensions الحاقاتی است که به صورت جداگانه با استفاده از چسب یا میکرو پیوند اعمال می‌شود. این شکل از اکستنشن مو با دوام بوده و مدت زیادی دوام می‌آورد. با این حال، زمان برنامه می‌تواند از 4-6 ساعت باشد. همچنین تار به تار یکی از گران‌ترین روش‌های کاشت مو است زیرا ماندگاری بالایی دارد.

اکستنشن موی پود

اکستنشن‌های موی پود شامل نوار در اکستنشن، چسب زدن و دوختن / بافته شدن است. نوار در الحاقات به دلیل زمان استفاده سریع و بدون استفاده از هرگونه گرما یا ابزار، به سرعت به یکی از روش‌هایی تبدیل شده است که بیشتر مورد استفاده سبک‌ها قرار می‌گیرد.

موها تقریباً هر 6-8 هفته یکبار به ترمیم نیاز دارند و می‌توان چندین بار از آنها استفاده کرد. بعد از استفاده نمی‌توانید 24-48 ساعت دوش بگیرید، زیرا ممکن است مشکل ساز شود.

اکستنشن چسب کراتین

مواد افزودنی چسب روشی کوتاه مدت در نظر گرفته می‌شوند زیرا چسب فقط چند روز دوام دارد. مناسب کسی است که فقط می‌خواهد چند روز یکبار از پسوند استفاده کند، زیرا این نوع می‌تواند کمترین هزینه را داشته باشد.

اکستنشن دوخت مو

اکستنشن‌های دوخته شده یا بافته شده بیشتر مناسب موهای ضخیم و درشت است. این برنامه ممکن است چندین ساعت طول بکشد و باعث ناراحتی برخی از مشتریان شود. همچنین ، گره های تنگ با گذشت زمان می توانند باعث کشش یا آلوپسی کششی شوند.

رینگ

این روش برای افراد با موهای نازک و کم پشت زیبایی ندارند و موقع جمع کردن مو رینگ مشخص می‌شود، در این روش رینگ واشرداری را داخل یک شاخه از مو مصنوعی می‌گذارند و با قلاب‌های مخصوص موهای طبیعی را به داخل همان رینگ می‌کشند. با انبرک مخصوص، رینگ‌ها را فشار محکمی می‌دهند تا مو ثابت شود. به این طریق موی مصنوعی به طبیعی متصل می‌شود.

اکستنشن مو به روش لاینی

سریع ترین روش اکستنشن لاینی از بلند شدن پرپشت شدن موهایتان لذت ببرید، زیرا در این روش از چسب یا رینگ استفاده نمی‌شود.

انتخاب بهترین روش

قبل از انتخاب روش اصلاح مو، سلامت مو، نوع و بافت مو و بودجه خود را در نظر بگیرید.

کیفیت مو مصنوعی

به کیفیت موهایی که خریداری می‌کنید کاملاً توجه کنید. مگر اینکه بخواهید موهای پیچیده و کسل کننده‌ای داشته باشید، اگر حتی کمی با اکستنشن مو آشنا هستید، با اصطلاح “Remy” روبرو شده‌اید. رمی به این معنی است که وقتی موها جمع می‌شوند، رشته‌های مو در همان راستا با کوتیکول دست نخورده باقی می‌مانند که باعث براقیت و درهم آمیختگی مو می‌شود.

موی رمی به اصطلاحی تبدیل شده است که شرکت‌های اکستنشن مو به محصول خود پیوست کرده‌اند تا کالایی ارزان با قیمت گران را ارائه دهند. لوازم آرایشی مو را از یک منبع معتبر خریداری کنید تا مطمئن شوید که در واقع یک محصول با کیفیت را خریداری می‌کنید.

نکات مراقبت از مو

 • حداقل سه بار در روز موهای خود را مسواک بزنید تا موهای شما براق و فاقد گره باشد. توصیه می‌کنیم یک قلم مو را در کیف خود به عنوان یک یادآوری در طول روز نگه دارید.
 • همیشه موهایتان را قبل از خواب ببافید تا موهایتان درهم و برهم نماند.
 • بسته به روش اکستنشن مو، می‌توانید به صورت عادی شامپو بزنید، اما هرگز نرم کننده را نزدیک پایه قرار ندهید. هر روغن یا سیلیکون ممکن است پیوند را به خطر بیندازد و ممکن است لغزش ایجاد شود.
 • قبل از استفاده از هرگونه وسایل گرم، از جمله اتو و سشوار، چه از پسوند استفاده کنید و چه نداشته باشید. با این کار نه تنها موهای شما در برابر موخوره محافظت می‌شود بلکه در مقابل هرگونه آسیب حرارتی که ممکن است در طول زمان با استفاده مکرر از وسایل گرم ایجاد شود، محافظت می‌شود.
 • هر زمان مشکلی را تجربه کردید، با آرایشگر خود تماس بگیرید!

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصولات و تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی می توانید به سایت آرشیدا طب و یا اینستاگرام مجموعه مراجعه فرمایید.

نظر خود را بیان کنید :