ریمل ابرو
لوازم آرایشی

ریمل ابرو چیست؟ آموزش کشیدن ریمل ابرو

ریمل ابرو

در دنیای زیبایی، قسمتی از آرایش چهره به ابروها باز می‌گردد. اگر ابروهایی کمرنگ و یا ابروهایی کم پشت دارید، می‌توانید برای داشتن ابروهایی زیبا و پر پشت از ریمل ابرو استفاده کنید. همچنین برای ثابت نگه داشتن موهای ابرو که حالت نمی‌گیرند، می‌توان از ژل ابرو استفاده کرد.

حتی اگر برای بیرون آمدن عجله دارید، از آرایش ابروها نمی‌توانید بگذرید. ابرو یکی از ویژگی‌های مهم صورت است زیرا چشم‌ها را قاب می‌کند.

ابرو صورت را شکل می‌دهد و می‌تواند کل ظاهر را تغییر دهد. با این حال، تسلط بر روش کشیدن ابروها هم برای متخصصان آرایش و هم برای آماتورها چالش برانگیز است. استفاده از ژل ابرو رنگی و بی رنگ انتخاب مناسبی برای داشتن ابروهای زیبا می‌باشد. همچنین که استفاده از ژل ابرو برخلاف ریمل چشم بسیار ساده است. فقط کافیست ابروها را به حالت دلخواه شانه بزنید سپس از ژل ابرو را از ریشه به سمت بالا بکشید.

آیا باید روی ابروهای خود ریمل بزنید؟

وقتی صحبت از استفاده از ژل برای ابرو می‌شود، دو روش اصلی وجود دارد.

مورد اول. استفاده از ژل ابرو شفاف به عنوان ژل برای نگه داشتن موها در جای خود است.

مورد دوم. استفاده از ژل ابرو رنگی برای پر کردن ابروها برای ظاهری طبیعی‌تر

اگر رنگ ریمل متناسب با رنگ پوست باشد، می‌توانید ابروهای رویاهای خود را بدست آورید.

آیا بین ریمل‌های ابرو و مژه تفاوتی وجود دارد؟

به ریمل ابرو، ژل ابرو و یا رنگ ابرو هم گفته می‌شود. تفاوت زیادی بین ریمل مژه شفاف و ژل ابرو وجود ندارد. در واقع، اگر ابروهای کم پشتی دارید ممکن است انتخاب ریمل مژه به جای ژل ابرو، زیبایی بیشتری داشته باشید. استفاده از ریمل مژه به جای ژل ابرو قطعاً می‌تواند یک اثر کاملاً چشمگیرتر ایجاد کند. همچنین که ریمل نسبت به ژل از قدرت بیشتری برخوردار است. اگر به دنبال ابرو طبیعی‌تر و کم رنگ‌تر هستید، از ژل ابرو استفاده کنید.

اکنون، اگر از ریمل برای افزودن بافت و پر کردن ابروهای خود استفاده می‌کنید، ممکن است با انتخاب ریمل مخصوص ابرو موهای ابرو را ضخیم‌تر و پرپشت‌تر کنید.

چگونه ژل ابرو خوب انتخاب کنید؟

اما بهترین ژل ابرو کدام است؟ بهترین ژل ابرو، ژلی است که مواد آن بر روی ابرو هایتان زیادی خشک نشود و بعد از استفاده از پاک کننده به راحتی پاک شوند و در عین حال از رنگ آن کاسته نشده باشد.

تا آنجا که انتخاب یک ریمل خوب مخصوص ابرو وجود دارد، مهم است که قبل از اقدام به رنگ مو و رنگ پوست مطابقت داشته باشد. سعی کنید به دنبال رنگی باشید که نزدیک به رنگ موی طبیعی باشد و همچنین از رنگ پوست فاصله زیادی نداشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصولات و تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی می توانید به سایت آرشیدا طب و یا اینستاگرام مجموعه مراجعه فرمایید.

نظر خود را بیان کنید :