کرم پودر
لوازم آرایشی

طرز استفاده از کرم پودر

انتخاب کرم پودر مناسب

کرم پودر یکی از لوازم آرایش‌های محبوب بین بانوان است. گزینه‌های زیادی در مورد پایه و اساس انتخاب کرم پودر وجود دارد و تصمیم نهایی به ترجیح و همچنین نوع پوست یا رنگ پوست بستگی دارد. یکی از گزینه‌های انتخاب فونداسیون کرم پودر است.

براي يک محافظت خوب بهتر است به ميزان ماده ضد آفتابي که در کرم پودر وجود دارد دقت کنيد. براي يک زير سازي آرايشي خوب بهتر است از يک کرم پودر به صورت، کرم، مايع يا پودر استفاده کنيد.

پودر

فونداسیون پودر مانند پودر نهایی نیست، که سبک باشد و به منظور قفل محصول باشد. در عوض، فونداسیون پودر بسیار ریز خرد شده و رنگدانه زیادی دارد. این به معنای جایگزینی فونداسیون مایع است.

پایه‌های پودر به طور کلی دارای مواد معدنی یا تالک هستند. پایه‌های پودر پایه تالک به همان اندازه که پایه‌های مایع روی پوست قرار می‌گیرند، می‌نشینند.

کرم رنگ

در زمان‌های قدیم، کرم فونداسیون را فقط متخصصان صنعت در صحنه و فیلم استفاده می‌کردند. به لطف رونق عظیم تکنیک‌های حرفه‌ای مانند کانتورینگ که به جریان اصلی راه پیدا می‌کند. کرم پایه بیشتر و بیشتر مورد استفاده مردم عادی قرار می‌گیرد.

تمرکز پودر و مایع در یک منطقه از صورت سخت است. هر دوی آنها بهتر به یک نرم افزار یکنواخت در سراسر صورت پخش می‌شوند. اگر می‌خواهید کانتورینگ انجام دهید، کرم بهترین گزینه است.

کرم یک فرمول عالی است، اما این یک فرمول سنگین است. برای استفاده از کرم زیرسازی باید زمان خوبی به خود اختصاص دهید. بعلاوه، حتی اگر فرمولاسیون عالی باشد، کرم به شدت روی پوست قرار می‌گیرد. این بهترین گزینه برای پوشیدن روزمره یا یک ظاهر ساده و سبک نیست.

مایع

وقتی به فکر زیرسازی می‌افتیم، به مایعات هم فکر می‌کنیم. بانوان به طور متوسط ​​از فونداسیون مایع استفاده می‌کنند و برای اکثر افراد به راحتی قابل دسترسی است. این مجموعه در طیف گسترده‌ای از فرمول‌ها، رنگ‌ها و بافت‌ها موجود است.

هیچ دو پایه مایع یکسان نیستند. برخی پوشش نوری دارند در حالی که برخی دیگر از پوشش کامل و مات برخوردارند. به طور کلی، با این حال، کار با مایع بسیار آسان است. می‌توانید آن را با ابزارهای گسترده‌ای اعمال کنید و نسبتاً بی‌عیب است.

حقیقت این است که فونداسیون مایع تقریباً برای همه مفید خواهد بود، اما ممکن است فونداسیون مایع خاص برای برخی افراد مفید نباشد. اگر پایه مایع خود راضی نیستید پیشنهاد می‌کنیم فرمول یا مارک دیگری را امتحان کنید.

به عنوان مثال، انواع پوست‌های روغنی ممکن است متوجه شوند که پایه‌های مایع دارای حالت شبنم در طول روز حرکت می‌کنند و انواع پوست‌های خشک ممکن است متوجه شوند که پایه‌های مات باعث پوسته پوسته شدن، پوست آن‌ها می‌شود. پایه مایع مناسب پوست خود را بیابید.

استفاده از کرم پودر یا کرم برنزر

چیدن برنز به معنای تصمیم گیری در مورد سایه و پایان نیست. این همچنین به معنای انتخاب بهترین فرمول است. برای بیشتر بانوان، کرم پودر برنزر یک انتخاب آشکار است. اما کرم‌های برنزر به دلیل ضخیم بودن و راحتی استفاده از آن محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند.

این مهم است که نوع پوست خود را ارزیابی کنید و تعیین کنید که به دنبال چه چیزی هستید تا بتوانید کرم پودر برنز مناسب خود را انتخاب کنید.

کرم پودرهای برنز به پوست حالت آبکی می‌بخشد، و حتی اگر براق کننده زیادی نداشته باشد. به دلیل بافت مرطوب، هنوز براق کننده پوست است. پایان درخشان یک رنگ کرمی می‌تواند پوست را جوان و شاداب نشان دهد.

برای درخشش همه جانبه، می‌توانید مقداری کرم برنز کننده را در زیرسازی کرم مایع خود مخلوط کنید.

یک کرم پودر برنزه، جلوه طبیعی‌تری به صورت می‌دهد. حتی برنزرهایی که لرزش زیادی دارند، دارای احساس مخملی و اثر لطیف کننده روی پوست هستند. غالباً، مردم ترجیح می‌دهند از کرم برنزر براق در تابستان و از کرم پودرهای برنز مصرف بیشتر در زمستان استفاده کنند.

انتخاب کرم پودر برنز بر اساس نوع پوست

اگر پوست چربی دارید، بهتر است از پودر استفاده کنید، زیرا یک برنز کننده کرم مستعد چروک شدن است و باعث می‌شود رنگ چهره چرب‌تر شود. برای اصلاح و صاف نمودن لکه‌ها باید از برنزرهای پودری نیز استفاده کنید.

اگر پوست خشک دارید، محصولات پودری می‌توانند خشکی را افزایش دهند، بنابراین بهتر است از یک کرم برنزر استفاده کنید یا یکی را در پایه خود مخلوط کنید.

جوانبی که باید هنگام انتخاب کرم پودر برنز در نظر بگیرید

در انتخاب بین کرم برنز کننده و کرم پودر باید چند جنبه دیگر نیز در نظر گرفته شود. استفاده از کرم‌های برنز معمولاً آسان‌تر است، در حالی که ترکیب برخی از پودرها دشوار است. با این حال، محصولات کرم به طور کلی ماندگاری پودرها را ندارند.

کانتورینگ

کانتورینگ برای ایجاد عمق و مجسمه سازی شکل صورت، سایه‌های صورت را تقویت می‌کند. محصولی که استفاده می‌کنید باید تا حد امکان شبیه سایه طبیعی باشد. محصولات کانتور همیشه باید کاملاً مات باشند، زیرا براق کننده‌های خوبی هستند.

سایه‌ها همانطور که فاقد درخشش هستند، ته رنگ خاکستری یا بژ نیز دارند. سایه‌ای که دقیقاً برای کانتور استفاده می‌کنید به چهره بستگی دارد، اما هر چیزی که خیلی گرم باشد باعث می‌شود که فونداسیون مانند یک عدم تطابق باشد. تعداد زیادی پالت کانتور موجود است که کمک می‌کند سایه کانتور دقیق خود را مخلوط کنید.

کرم‌های برنز

از برنزرها برای درخشش طبیعی و گرما و براق شدن به چهره افزوده می‌شود. فهمیدن اینکه چرا یک برنز رفلکس کننده نور برای یک محصول کانتور نمی‌تواند کار آسانی باشد، آسان است. هنوز هم، مردم اغلب وسوسه برنزهای مات می‌شوند ، زیرا به نظر می‌رسد متناسب با سایه‌های کانتور هستند.

طرز استفاده از کرم‌های برزنز

کرم‌های برنزر برای ایجاد یک درخشش ظریف باید به آرامی استفاده شود، نه اینکه با یک برس غلیظ آغشته شود. برنزرهای مات از سایه تقلید نمی‌کنند، زیرا آنها بیش از حد گرم هستند و اگر به همان روش ساختاری که کانتور استفاده می‌شود، به راحتی چهره را گل آلود می‌کنند.

اگر می خواهید روند کانتور را امتحان کنید، با استفاده از برنز فرصتی عادلانه به آن نخواهید داد. یک برنز هرگز به همان ظاهر طبیعی که یک سایه کانتور دارد می‌رسد.

در عوض، برنز مات خود را به عنوان یک گرد و غبار سبک استفاده کنید تا رنگ پوست را گرم کند و عمق ظریف ببخشد. سپس با سایه کانتور خود وارد یک ظاهر زاویه دار و مجسمه‌ای شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصولات و تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی می توانید به سایت آرشیدا طب و یا اینستاگرام مجموعه مراجعه فرمایید.

نظر خود را بیان کنید :